فروش عسل طبیعی|عسل کوهی وحشی|فروش محصولات ارگانیک و سالم|
میهن ارگانیک

قوانین و مقررات

میهن ارگانیک

قرارداد بین شما و میهن ارگانیک

با تشکر از بازدید شما از سایت www.MihanOrganic.com ، لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید.

ما کاملاً قانونی و نظام مند هستیم :

فروشگاه اینترنتی میهن ارگانیک یک فروشگاه کاملاً قانونی بوده و تمام فعالیت های آن بر مبنای استانداردهای تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان خرید سریع، راحت و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی عسل نجات برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در صفحه اصلی سایت، در بالای صفحه قابل مشاهده است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی عسل نجات وجود دارد.

شرایط اولیه برای خرید:

برای استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی میهن ارگانیک می توانید مراحل خرید خود را اینترنتی انجام دهید و یا از طریق تماس تلفنی با مدیر فروشگاه اینترنتی میهن ارگانیک (۰۹۳۷-۱۵۰-۰۹۳۷ ) ثبت سفارش نمایید. در صورتی که مایل هستید هزینه کالای خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید باید در یکی از بانک های معتبر ایران حساب بانکی داشته و کارت بانکی حاوی رمز دوم داشته باشید. در صورتی که تحویل در محل را انتخاب می کنید باید کارت شنایی معتبر همراه داشته باشید.

استفاده از مهلت بازگشت:

میهن ارگانیک چون از کیفیت محصول تقدیمی به شما عزیزان اطمینان داشته و با کیفیت ترین محصولات سالم و عسل را مستقیم و بدون هیچ دخالتی در اختیار شما قرار می دهد، این حق را برای شما مشتری گرامی قائل است در صورتی که مورد پسند شما قرار نگرفت بدون هیچ توضیحی، پس گرفته و کل مبلغ واریزی را برگشت دهد.

حفظ رمز عبور بر عهده مشتری گرامی می باشد:

ما در فروشگاه اینترنتی میهن ارگانیک برای رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز و گرامی، رمز عبور حساب کاربری شما را به هیچ وجه برای شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کنیم؛ و تقاضا داریم که شما کاربران گرامی هم در راستای حفظ این ارزش بکوشید و رمز عبور خود را برای دیگران فاش نکنید. بدیهی است که در صورت فاش کردن رمز عبور حساب کاربری برای دیگران، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری بر عهده خودتان است.

هدف ما جلب رضایت شماست:

برای همه شما مشتریان و کاربران گرانقدر خریدی آسوده و رضایت بخش را آرزو می کنیم. همه ی تلاش و کوششی که برای حفظ حریم شخصی و… می کنیم برای جلب رضایت شما خریداران و مشتریان گرانقدر می باشد. رضایت خاطر شما هدف نهایی ماست.

با ما در تماس باشید:

در صورت بروز هر گونه ابهام و سؤالی با ما تماس بگیرید.

بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

تلفن تماس:  ۰۹۳۷-۱۵۰-۰۹۳۷

پست الکترونیک   : MihanOrganic@gmail.com