فروش عسل طبیعی|عسل کوهی وحشی|فروش محصولات ارگانیک و سالم|
زیبایی پوست و مو

۷ راز زیبایی پوست و مو با عسل

عسل در زیبایی پوست و مو نیز کاربرد دارد گواه این ادعا استفاده از این نعمت شفا بخش در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد شما نیز می توانید از عسل طبیعی برای نرم شدن و سفید شدن پوست تان بهره مند شوید عسل طبیعی حاوی آنزیم ها، مواد معدنی و ویتامین های زیادی است و به عنوان ماده ای مفید در زیبایی استفاده می شود. امروز در میهن ارگانیک با شما هستیم و معرفی نکاتی در مورد زیبایی با عسل اما  قبل از هر چیز به یاد داشته باشید اگر می‌خواهید به راز و رمز زیباسازی عسل پی ببرید مواردی که درباره عسل می‌گوییم را امتحان کنید و قبل از استفاده عسل روی پوستتان مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.

راز سفید شدن پوست صورت

زیبایی پوست و مو با عسل طبیعی

  • برای رطوبت، نرمی و داشتن پوستی روشن، در حمام بعدیتان از یک شیشه عسل استفاده کنید. عسل را با دقت و حوصله به پوستتان بمالید و برای مطمئن شدن از جذب شدن عسل بر روی پوست از دست‌تان کمک بگیرید، در این حالت با اینکه عسل پوست شما را چسبناک کرده است اما به نرمی و راحتی دست شما روی پوستتان حرکت می‌کند نتیجه این کار گردش خون عالی، زیبایی و روشنی پوست خواهد بود تقریبا پانزده الی بیست دقیقه صبر کنید و سپس بدنتان را با آب ولرم بشویید.
  • برای خوش بویی و نرمی پوستتان، یک چهارم تا یک دوم فنجان عسل به آب وان اضافه کنید دقت داشته باشید که اب نباید زیادی داغ باشد سپس با شل کردن عضلات به مدت تقریبی پانزده الی بیست دقیقه در اب دراز بکشید و شپس بدنتان را بشویید.

بهترین پاک‌ کننده آرایش

بهترین پاک‌ کننده آرایش

  • مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل با پودر شیر تهیه کنید، از این محلول به عنوان تمیزکننده مواد آرایش و زدودن کثیفی پوست صورت می‌توانید استفاده کنید و بعد با آب گرم صورت‌تان را بشویید.
  • یک قاشق چای خوری عسل به همراه کمی پودر بادام را با یکدیگر مخلوط کنید و به آرامی روی صورتتان بمالید. سپس این معجون عسل و بادام را با آب گرم بشویید همچنین می توانید عسل طبیعی را روی صورتتان بمالید و اجازه دهید که مدتی روی پوستتان باشد تا زمانیکه بخوبی جذب پوست شود تقریبا پانزده الی بیست دقیقه برای جذب شدن عسل برروی پوستتان کافی است سپس می توانیدصورتتان را با آب ولرم بشویید.
  • برای سفتی، نرمی و مرطوب بودن پوست‌تان می‌توانید مخلوطی از هسته پوست گرفته شده یک سیب و یک قاشق سوپ خوری عسل که در ماشین مخلوط کن تهیه کرده‌اید استفاده کنید آنقدر مخلوط عسل را هم بزنید تا نرم شود و به آرامی روی پوست صورت بمالید و اجازه دهید برای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه باقی بماند سپس مخلوط عسل روی صورتتان را با آب ولرم بشویید.

موهای درخشان با عسل طبیعی

موهای درخشان با عسل طبیعی

  • برای براق کردن موهایتان می‌توانید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم تهیه کنید. طبق معمول با شامپوی همیشگی موهایتان را بشوید و بعد از مخلوط عسل بر روی موهایتان بریزید. اجازه دهید موهایتان به صورت نرمال خشک شود، نیازی به شستن مخلوط عسل از روی موهایتان نیست.
  • از مخلوط یک دوم فنجان عسل و دو قاشق سوپخوری روغن زیتون استفاده کنید. موهایتان را با مخلوط عسل آغشته کنید، سپس پوششی روی سرتان بگذارید و اجازه دهید برای ۳۰ دقیقه روی سرتان بماند. بعد از سی دقیقه شامپو بزنید و طبق معمول موهایتان را بشویید.

همواره بخاطر داشته باشید تاثیرات مواد طبیعی و گیاهی برای زیبایی پوست و مو در مقابل استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی شیمایی ارجحیت دارد و ناثیر بسزایی در سلامت شما خواهد داشت.

آیا شما هم برای زیبایی پوست و مو از عسل طبیعی استفاده می کنید؟  لطفا تجربیات خود را از طریق بخش نظرات همین صفحه با ما و دیگر همراهان میهن ارگانیک به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید
[از مجموع: 3 میانگین امتیاز: 3]

نظر دهید